4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Karise. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Karise er der kommet to nye attraktive boliger på markedet. På Jørslevvej 17 finder man en rummelig villa med et samlet areal på 216 m², fordelt på 6 rum. Ejendommen ligger på en stor grund på 7686 m² og er prissat til 1.995.000 DKK.
Den anden mulighed er et rækkehus på Skovbrodersvej 8. Med et areal på 94 m² fordelt på 3 rum, byder boligen på en mere kompakt ramme. Rækkehuset ligger på en grund på 446 m² og er sat til en pris på 1.895.000 DKK.
Begge boliger tilbyder forskellige fordele afhængig af køberens behov for plads og boligtype.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.